Chcete vydělávat víc, ale nevíte jak na to?

Jsem úspěšný burzovní obchodník, lektor a autor odborných knih. Jmenuji se Ludvík Turek a provedu vás světem burzy.

Získejte ZDARMA e-book „Jak se stát mistrem v tradingu“ (v hodnotě 490 Kč)

Navíc dostanete přehled toho, co chystáme nového v Czechwealth.cz a další dva bonusy navíc – přístup do Poradny pro tradery a trvalou slevu na placené produkty.

Vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí, přečtěte si naše zásady zpracování osobních údajů.

Šipka

Kdo jsem

1

Profesionální
trader

S burzou jsem začínal v devadesátých letech v Austrálii a ve Státech pod vedením Joe Rosse, Larry Williamse a dalších hvězd burzy. Vyzkoušel jsem stovky obchodních systémů a přístupů. Dnes mě živí hlavně intradenní obchodování. Jsem prezidentem České národní asociace technické analýzy. Burzou a tradingem žiju na 100 %.

2

Lektor 
a mentor

Chybují začátečníci i zkušení tradeři. První proto, že nemají žádné zkušenosti. Druzí proto, že jich mají moc, a ztratili ostražitost. Zažil jsem obojí. Mé začátky byly tvrdé a změna přišla, až když jsem pochopil, že bez vzdělání nemám šanci. Studoval jsem u špiček v oboru. Co jsem dostal, dávám dál. Rukama mi prošlo na 5 000 traderů.

3

Autor knih, zakladatel CzechWealth

Před několika lety to byla jen myšlenka – založit vzdělávací centrum pro obchodníky všech úrovní. Nápad nezapadl, brzy jsem s dalšími top tradery založil CzechWealth.cz. Ten je dnes největší vzdělávací institucí pro tradery v Česku. Vydáváme knihy, organizujeme semináře, vyvíjíme unikátní vizualizace Market Profit Pack©.

Co o mně řekli klienti

Price Action v podání Ludvíka Turka a Romana Dvořáka, to je součást „základní výbavy“ začínajícího tradera. Pro mě byl webinář zásadním přelomem v kariéře, kdy jsem se od „hádám, co obchodovat“ dostal k „vím, co dělám“. Jedním slovem – DOPORUČUJI!

Jiří Qais (Plzeň)

Jako úplný začátečník jsem měl strach, jestli mi webinář, i když má v názvu „pro začátečníky“, dá něco použitelného. Několik měsíců po jeho skončení musím říct, ano – byl pro mě impulsem, který mě navedl na cestu, po které jdu doteď. Srozumitelný výklad, praktické příklady, jasné strategie… moc mi pomohl.

P. Dvořáček (Brno)

Užívám si svobodu

„Chci si užít své peníze a svobodu. A předávat své znalosti tak, jak to dělali moji učitelé: Larry Williams, Joe Ross, John Person a další.“

Učím obchodovat jinak než ostatní

1

Vždy hraju o živé peníze

O skutečné peníze. O svoje peníze.  Na seminářích i akcích Live Trading Show obchoduji naživo přímo před účastníky.  Má to svůj smysl – riziko ztráty stojí za tím, že vždycky ze sebe musím dostat to nejlepší. Vy „to nejlepší“ prožíváte se mnou. V každém okamžiku vidíte, jak přemýšlím, jaké metody volím a jak reaguji na změny trhu.

2

Když učím, tak praxi

Teorii vám řekne kdekdo. Já ve všech seminářích a kurzech předvádím, jak vypadá reálný trading v reálném čase. Vidíte, jak řídím pozice a peníze.  Dostáváte výpis mých vlastních obchodů. A navrch otevřený komentář ke všemu, co právě dělám. Pracuji se začátečníky i zkušenými obchodníky. Všichni můžeme být trvale v plusu.

3

Mám svůj styl

Nemažu med kolem pusy, mluvím na rovinu. V životě i tradingu. Když nabízím know-how, nabízím jen to nejlepší, co mám. Žádné „zaručené návody“, které oběhly internet xkrát dokola. Obchoduji na všech trzích ve všech časových pásmech. Investice, komodity, opce, akcie. Svoje zkušenosti předám i vám. A s nimi i kus sebe.

Kontaktujte mě
    Odborně spolupracuji